| Dan a întrebat:

La ce firma sunteti abonat pentru Internet? Eu sunt abonat la R-telecom, nu am probleme cu viteza, sunt multumit de acest abonament, mai ales ca l-am facut pe 2 ani cu plata in avans.

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

UPC, sunt foarte multumita, am net si cand ploua/ninge etc!

Functioneaza perfect.

Vad ca ai revenit destul de curand, n`ai putut rezista departe de noihee hee happy!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt pe RDS si sunt multumit. Inainte aveam de la Airbites si pica mai mereu. Acum pica doar cand se fac lucrari sau in conditii meteo nefavorabile.

mariana
| mariana a răspuns:

Eu sunt abonata de 3 ani la Romtelecom si sunt multumita, asa ca suntem in aceiasi barca.
In alta ordine de idei, ma bucur ca te-ai hotarat sa fii alaturi de noi pe TPU.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Romtelecom, Clicknet Power, abonament pe 2 ani si sunt multumit. Numai bine!

| gabriela a răspuns:

UPC, nu sunt multumita, vreau sa trec la R -telecom, a venit la momentul potrivit pareea ta. mersi!

regis
| regis a răspuns:

La AtlasTelecom. Sunt multumit nu atat de viteza, cat de calitatea serviciului comparativ cu pretul. De fapt e gratuit, platesc doar abonamentul la telefon, care nu ma intrebati cat costa ca habar nu am, undeva intre 10 si 20 RON, incluzand costul convorbirilor.
Cel mai bun raport pret/viteza il are insa Digi (RDS), asta cel putin in Arad. Din pacate au carente mari la calitate, la flexibilitate, dar mai ales la politica fata de clienti. Pe mine unul m-au pierdut, tocmai am renuntat la toate serviciile lor.

| Misha_1025 a răspuns:

Asa sunt si eu si e cam puturos dar nu pica asa des ca RDS si mai avantajos fata de cele mobile. De ce? pentru ca am incercat de multe ori (cu cineva in mobilnet) sa trimet si sa primesc fisiere (filmulete, prezentari PhotoShow...) si nu a mers pe cind in ClicNet (romtel. si chiar in rds) s-a putut.
Faptul ca ai dat bani in avans nu inseamna decit ca ti-ai asigurat netu pe acea perioada.
E ok, iar pentru cei care nu au posibilitate la net prin cablu le rcomand sa "Negocieze" pentru ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt abonata la RDS de 1 an si jumatate(credlaughing)si sunt multumita, mie una nu mi-a facut niciodata figuri(in sensul ca nu mi-a cazut niciodata netul)si nici cu viteza nu am problemehee hee.