| FlorYn_2463 a întrebat:

Deci! De curand mi-am facut abonament pentru internet la COSMOTE si nu sunt multumit nici de viteza nici de trafic.Nu stiti daca pot rezilia constractul mai devreme de teminarea lui.Contractul este pe 2 ani! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate rezilia contractul, citeste-l cu atentie, mai ales prevederile privind rezilierea(incetarea contractului inainte de termen) si o sa afli toate conditiile pentru reziliere. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| Einformatii a răspuns:

De reziliat nu poti, poti mar abonamentul...sa zicem ca ai viteza de 2 mb poti creste la 6mb si mrge f bine

| LadyInBlack a răspuns:

Se poate rezilia dupa 6 luni de la semnarea contractului. Insa trebuie sa platesti abomanetul pe acea perioada. Mai bine ti l-ai mari pentru a se imbunatati si calitatea.

| BlueElf a răspuns:

Suna la ei pana se plictisesc si apoi o sa fie de acord cu rezilierea contractului.Eu asa am facut cu cei de la romtelecom.

| FlorYn_2463 explică:

Multumesc pentru raspunsurihappy! Chestia e ca pe mine nu ma deranjaza asa tare viteza, ma deranjeaza traficul de 3Gb downladez 3-4 filme si din 300kb/sec scade la 15 laughing. Salutare!