| ~AleXa~ a întrebat:

La ce liceu este potrivit pentru mine fiind o persoana cu deficiente cu note de 5-6-7-8-9, as vrea profilul mate-info sau sportiv... Ce imi recomandati? Dau fundita!

3 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Pune prima optiune mate-info(depinde de liceu, dar in general mate-info e mai greu) si a doua profilul sportiv. si vezi la care intrii happy
bafta!

| kidulinha a răspuns:

Pai iti recomand mate-info pentru ca ai mai multe posibilitati in viitor... Nu ai precizat din ce oras esti. Daca esti din Bucuresti incearca sa intri la Octav Onicescu. E liceu sportiv, dar are si profil mate-info...

| คиค a răspuns:

Despre ce fel de ''deficiente'' este vorba?