| Antonica a întrebat:

La ce ma ajuta punctele? Funda *

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Urci in clasamentul TPU, adica in rank.
http://www.tpu.ro/useri
Nu, nu prea conteaza pe ce loc esti in clasament pentru a deveni senior pentru ca devii cand ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile pe site.Iar XanNnDeR se refere ca dupa ce devii senior, dupa fiecare intrebare la care raspunzi iti va aprea un chestionar, dar nu esti obligata sa raspunzi.

1 răspuns:
| Muwz a răspuns:

Daca faci multe puncte cresti in punctaj si rank asta iti permite sa dai rating intrebarilor(sa le evaluezi) sau sa le raportezi ca spam(etc).dar sincer nu ajuta prea mult, plus dupa raspunsuri daca devii membru senior o sa te intrebe sa dai rating la intrebarile puse de altii. Funda?