| heyromania a întrebat:

Buna Ziua, cu ce ma ajuta punctele de pe tpu.ro

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta sa fi intr-un loc mai bun in clasament, si incetul cu incetul poti deveni expert daca acumulezi multe puncte. Punctele le acumulezi daca raspunzand la intrebari, si pentru fiecare vot inteligent si folositor primesti puncte.Citeste la intrebari frecvente.

1 răspuns:
| Eva9610 a răspuns:

Buna! Acumuland cat mai multe puncte de pe TPU, poti ajunge Expert TPU.Si avand cat mai multe raspunsuri castigatoare. Sper ca te-am ajutat