| alina_8641 a întrebat:

La ce nivel poti cumpara passion fruit la barn buddy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca iti trebuie rieteni multi uite eu am 107 prieteni si nu am nici una cred ca *** nvele din asta mai mari 300

| AdyStyle a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am lvl 295 si tot nu imi apare fructu' asta al pasiunii deci mai astept...>

14 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Iti da ananas si pasion fruti atunci cand ai TOATE CUPELE LA LEGUME!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine si eu ma joc si sunt la nivelul 69 si nu mi a aparut nici un fruct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 105 si ink nu pot sa cupar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca de la level 150...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar poate nu este cu nivele... poate ca primesti nu ca faci ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti da la nivelu 150 ca eu sunt la 151 si am luat si toate cupele la toate fructele mai putin la ananas si fructul pasiunii ca nu le pot cumpara ink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lv 162 si nu mi-a aparut nicaieri, am inteles de la cineva ca iti trebuie 150 de vecini, acu nu stiu daca e adevaratstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nivelul 355 iti da fructul si 18000 de credite

| Sov95 a răspuns:

Eu am toate plantele din joc si nu am niciun fruct al pasiunii. Daca te referi la primul fruct intitulat 'starfruit - fructul vecinilor' atunci, intr-adevar vei avea nevoie de un numar de vecini in joc. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| felyy a răspuns:

Cand ai 21 de prieteni tongue

| Pauulix a răspuns:

Eu cred ca o sa iti dea seminte ca premiu pentru ca treci vreun nivel...

| bogdan666 a răspuns:

Nici eu nu am primit inca si am lvl 130 si aproape 80 de prieteni straight face

| alina_8641 explică:

Nu, nu ma refer la starfruit. daca va uitati acolo la "achievements" la ultima pagina pare un passion fruit si nu stiu la ce nivel il pot cumpara thinking