| BRG a întrebat:

La ce s-a referit un băiat cînd a zis că toate fetele put la fel.

Răspuns Câştigător
| Dutsa95 a răspuns:

Vrea sa spuna ca toate fetele sunt la fel. Poate se refera el la un obicei/caracteristica pe care fetele il au/o au in comun, si de asta a spus ca ''toate fetele put la fel''...e o expresie.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ca el a dat doar de nespalate probabillaughing

| micurutza2005 a răspuns:

La faptul ca sant nespalate si miros a transpiratie probabil altceva ce sa fie laughing

| Азбука a răspuns:

Are un simt prea dezvoltat laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sincer încep să nu te mai cred că eşti din Bucureşti. E chiar ciudat să fii din Bucureşti şi să ai vârsta pe care zici c-o ai şi să nu ştii această expresie şi valoarea ei de adevăr...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

A vrut sa zica, ca toate fetele sunt la fel.