| davidescu88 a întrebat:

La ce sa ma gandesc sa ma ia somnu cans sunt nelinistit
?

4 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

La floricele si fluturasi. La nimic! asta e raspunsul! Lasa-ti mintea sa se relaxeze, fi calm tine ochii inchisi si o sa te ia somnul.

| ViVi99 a răspuns:

Eu una imi pun castile si ascult muzica pe telefon. Pun toate melodiile lente intr-o lista de redare si ii dau play. Dau la un volum mic si asa adorm

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pur si simplu LUMEA TA sau, poti incerca http://www.youtube.com/watch?v=-DEp9dw2Adg&feature=fvst

| gabriellemnaru a răspuns:

Pooi ai putea sa te gandesti la persoana iubita, la ceva ce-ti place, ceva frumos, sa te uiti la un film (preferatele :horror, comedie...).Eu pur si simplu inchid ochii si ma gandesc la persoana iubita si in maxim 5 min ma loat somnul.