| Andrei2396 a întrebat:

La ce se uita prima data o fata cand vede un baiat?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Personal, la păr.
Baftă!

| Ozanaf a răspuns:

La față normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand la fata si apoi la restul.Dar nu conteaza numai aspectul, e important sa fie si cumsecade.Degeaba e frumos, daca e un nesimtit si nu stie sa respecte o fata.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Eu mă uit prima dată la faţă (cred că toată lumea face asta), dar după ce am trecut de etapa "aspect fizic", mă interesează mai mult personalitatea. Dacă nu-mi place felul lui de a fi, comportamentul, gândirea, etc. poate să fie şi Făt-Frumos din lacrimă, că nu-mi pasă.

| dadine a răspuns:

Eu ma uit la expresia fetei, iar apoi la celelalte detalii- daca ma mai intereseaza. Prima impresie e cea mai originala, deoarece nu esti influentat de faptul ca tu cunosti persoana respectiva