| anonim_4396 a întrebat:

La ce va duce cu gandul aceasta melodie? :X

http://www.youtube.com/watch?v=XhSx8uKdD5o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La gagikaru de Dave Stewart, care dupa ce a lasat-o pe Annie Lennox ca un magar care se afla :)) i-a pus-o lui Candy Dulfer =)) :P
http://www.youtube.com/watch?v=Wk4lCXt7JKo
Apropo, cred ca stii povestea, nu-ti zic o noutate nu? :D

9 răspunsuri:
| selef a răspuns:

La muncitorii din constructii.

| viki a răspuns:

La gandul ca exista si alt gen de muzica care(scuzati cacofonia.laughing)merita ascultat.Chiar imi place melodia...

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

La prostii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ selef...pai daca ar munci saracii oameni pe melodia asta... n-ar mai da randament

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e heat din tineretea mea. Deci, ma duce cu gandul acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, Bro, piesa din tineretea noastra, care dovedeste ca barbatii "e niste porci"=).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni hai nu fi rea, nu sint toti la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, daca nici tu nu stii ca eu glumeam si nu sunt Elena Carstea, de la cine sa mai am asteptari?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, mi-ai luat o piatra de pe inima, chiar imi faceam probleme laughing tongue