| ℛąin a întrebat:

La ce vă gândeați acum?

Răspuns Câştigător
| aquarising a răspuns:

Calculam câte ore o să dorm dacă adorm în 15 minute

| ℛąin explică (pentru aquarising):

Credeam că sunt singura care face asta laughing

| aquarising a răspuns (pentru ℛąin):

Ne luăm de mănă şi facem grup rolling on the floor

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Oare cat de mult se umfla nautul pe care l-am pus la fiert. Cat iese dupa ce fierb un kilogram ca sa stiu cat dau pe el in fiecare luna.

| NOname a răspuns (pentru Bacemi):

Înseamnă că eşti proaspăt vegan? Sau abia ai descoperit năutul?hee hee

| Bacemi a răspuns (pentru NOname):

Da, am pornit recent pe calea asta. Am mai facut naut, dar ma interesa un gramaj cat mai exact ca sa stiu cum imi calculez banii de mancare.

| NOname a răspuns (pentru Bacemi):

Se umflă de vreo 2-3 ori, cam ca toate legumenoasele, cerealele.

| Bacemi a răspuns (pentru NOname):

Tu de cand esti vegana?

| NOname a răspuns (pentru Bacemi):

De mult prea puţin, ca orice vegan care nu e din naştere aşa, spre ruşinea mea.

| Bacemi a răspuns (pentru NOname):

De ani intregi tanjeam la asa ceva, dar comoditatea si teama m-au facut sa nu incalc norma. Cat de diferita e acum interactiunea cu un animal! Si totodata cat de bine ma simt ca stare de sanatate fizica si psihica in general. Simt ca sunt in sfarsit impacat cu mine dupa atata timp cand in mine s-au dat lupte intre doua tabere.

| NOname a răspuns (pentru Bacemi):

Exact! Parcă mi-ai citit gândurile.
Încă din primele clipe după luarea deciziei m-am simţit întreagă, eu, eliberată, puternică, ca şi cum am găsit o parte din mine, care era undeva în umbră, îngropată sub o droaie de pietre, o parte importantă şi preţioasă, fără care nu ştiu cum am trăit până atunci. Este o experienţă fantastică, înălţătoare. Mă bucur am trăit s-o trăiesc.

| Bondarel99 a răspuns:

La ce sa invat mai intai laughing
Sa nu te duci la Politehnica

| ℛąin explică (pentru Bondarel99):

După ce termini de gândit te culci, nu? Mulțumesc pentru sfat laughing

| Bondarel99 a răspuns (pentru ℛąin):

Chef de invatat acum nu am, imi fac doar o strategie laughing

| Drimmero a răspuns:

Nu mai stiu ce faceam la ora aia

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Dar la ora asta?

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

Cate goluri marcheaza Arsenal diseara/

| ℛąin explică (pentru Drimmero):

Arsenalul ăsta îți devorează gândurile laughing

| Drimmero a răspuns (pentru ℛąin):

Mi s-a infiltrat in inima si in sange intr-un mod incredibil!
Reprezinta o parte din 'averea' mea,, iubirea pentru clubul asta

| Kuroo a răspuns (pentru Drimmero):

Fly Emirates. 0 goluri pentru tine

| Drimmero a răspuns (pentru Kuroo):

?

| Kuroo a răspuns (pentru Drimmero):

Ma plictiseam si mna, ignora.

| Drimmero a răspuns (pentru Kuroo):

Glume de barcelonist

| Kuroo a răspuns (pentru Drimmero):

Adica tu jignesti barcelona mea, tu ii jignesti pe rusi? Huaaa

| Drimmero a răspuns (pentru Kuroo):

Grea e viata langa ciuma catalana? Rusnaci? Aia sunt chelsistii/

| Kuroo a răspuns (pentru Drimmero):

Maestru in fotbal Drimmero.
Pentru mine exista decat Dinamo si atat laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Kuroo):

Bleahhhh...o mizerie!

| Kuroo a răspuns (pentru Drimmero):

Ars pe rug

| Drimmero a răspuns (pentru Kuroo):

Mai iubita e Arsenal in Romania decat Dinamo bwhahahah

| Mayhem666 a răspuns:

Ma gandesc la...*Cola and potato chips!* laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

La faptul ca in doua zile trebuie sa ma trezesc la 8 dimineata, iar acum este 6 si inca nu m-am culcat. De asemenea ma gandesc ca ar trebui sa ma culc. De vreo 6 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? La cine e fata care a pus intrebarea asta.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că ai agățat-o.