| anonim_4396 a întrebat:

La ce va ganditi baieti cand vedeti pe strada o fata frumoasa dar cu sani mici? Va rog fara raspunsuri deocheate.

30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Ah, de ar fi avut sânii mai mari, ce bună era"!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti obsedat sau ce, pe strada fi atent la trecere de pietoni la semafor nu la gagici si la sî ni, ca te loveste vreun nebun cu masina sau cu trotineta ca si pe trotuar se produc accidente nu doar in mijlocul strazii.

| RAY a răspuns:

Atracția sexuala nu are legătură cu conștientul și cu subconștientul

| darrio2007 a răspuns (pentru RAY):

Dar cu ce?

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Cu subconștientul, chesti biologice, eu unu nu am gânduri de astea, simți o placere atât, nici vorba de erecție

| darrio2007 a răspuns (pentru RAY):

E bine ca ai si placere. Erectie poate fi doar la ăia „mici", neinceputi.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Trebuie sa fie acel ceva, de exemplu într o iarna eram in buss si era o fata așa mica ca mica, bruneta, in negru, parul negru, dar asta ma atras acel negru, îmbrăcămintea sau fete cu parul albastru, nu ma uit după funduri, sâni

| darrio2007 a răspuns (pentru RAY):

Ai fetișuri ciudate pentru mine. Dar e problema ta, RAY. Eu ma uit la ce nu te uiti tu.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Nu fetiș, negru =depresie

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Știi noi aici afișam o imagine zâmbitoare, dar in realitate e altceva

| Violleta2022 a răspuns:

Cine nu ar admira o fecioara, cu sanii mici?
Pana si noi femeile, o facem.

| mihai69 a răspuns:

Ador sânii mici!

| Drimmero a răspuns:

"A dracu natura asta ce lepra e, s-a zgarcit dand doar la fata, pacat de ea saraca"

| alina2k18 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca are churu in ciuda p... nu mai e asa a dr@cu natura asta laughing

| Drimmero a răspuns (pentru alina2k18):

Ai zis bine 'daca', de obicei da undeva si ia din alta parte )))

| GabiDumitrescu a răspuns:

La acelasi lucru la care m-as gindi si daca ar avea sinii mari, mai putin partea cu foo-thai-ul intre sini. P.S. Daca raspunsul de pana aici e deocheat, uite varianta absolut platonica: "Ma gindesc la nemarginirea din ochii ei albastri/verzi/caprui adinci ca un cer senin de vara si la cum i-as spune povesti cu pitici intergalactici in timp ce ii sorb privirea si o tin in brate." Merge?

| LoveSleep a răspuns:

"oare de unde o fi scapat de merge dezbrăcată pe strada?"

| Frank51 a răspuns:

La nemurirea sufletului...

| OldSoul a răspuns:

Tot la ce m-as gandi cand as vedea pe strada o fata frumoasa dar cu sanii mari laughing

| Lukasssz a răspuns:

La nimic

| Zuzu1991 a răspuns:

As intra cu trotineta in stalp/masini/sant/etc. ca nu ma mai uit inainte ci la ea big grin

| Vântulalb a răspuns:

Frumusetea nu sta in kg de carne care ii atarna pana la brau.
Uita-te la frantuzoaice. Au sanii foarte mici. Si totusi, sunt considerate cele mai frumoase femei. Fine, cu tinuta eleganta (nu vorbesc de haine).

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Păi pentru mine frumoasă înseamnă atunci când o plac din cap până în picioare, asta din punct de vedere fizic. Însă ca să îmi și doresc să o cunosc, trebuie să aibă un caracter pe măsura frumuseții exterioare.Nu am preferințe și nu mă atrage o femeie pe bucăți, adică să o plac doar dacă are sânii nu știu cum, sau fundul, părul de o anumită culoare, ochii de o anume culoare.Este totul sau nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu are insecuritati.

| chuckmanson a răspuns:

Nu sunt prea atractive pentru mine sincer. Ador fetele cu sâni foarte mari. De asta sunt extrem de atras de fetele grase.

| PringAloe a răspuns:

La ce sa ne gandim? daca din punctul meu de vedere este o fata frumoasa inseamna ca este pe placul meu asa cum este, chit ca are sanii mici, ca-i are mari, ca are fata mai lunga mai rotunda etc, depinde de gustul fiecaruia.

| oceanoflove a răspuns:

Voiam sa stiu doar ce gandesc de ex "degeaba e frumoasa daca nu are sani"

| RAY a răspuns (pentru oceanoflove):

Te gândești la nimic, dacă totul e din subconștient, cere gândire?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru oceanoflove):

Atunci nu ai formulat bine întrebarea. Oricum câți băieți, tot atâtea păreri, gusturi, preferințe.Chiar nu contează părerile tuturor. Fetele nu ar trebui să fie într-o competiție una împotriva celeilalte, sau să vă comparați, căci fiecare fată este frumoasă în ochii unui băiat.

| 91Bogdan91 a răspuns:

Bănuiesc că întrebarea asta nu e pusă aiurea, probabil te simți complexată din cauza asta. E normal, mai ales dacă ești la vârsta adolescenței, să ai impresia că ceva nu ar fi în regulă la tine.
În principiu nu e atât de relevantă mărimea, personal eu cred că este o chestiune de proporții mai mult, însă asta e o părere subiectivă. Cum sunt de fapt și gusturile bărbaților. SUBIECTIVE.
Poți să fi atrăgătoare în ochii bărbaților fie că ai sânii mici sau mari, fundul mic sau mare, etc.
Totul depinde de gusturile persoanei cu care interacționezi. Dacă cumva tu vrei să fii acel gen de fată care să atragă toate privirile, renunță la gândirea asta toxică. happy
Cât despre ce gândim, nu toată lumea gândește la fel. Nu e ca și cum ar fi pentru prima oară când vedem o fată frumoasă și mai știu eu cum.