| SilentRain a întrebat:

La ce vă gandiți noaptea înainte să adormiți?

32 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Butonez" jumatate din aplicatiile de pe telefon, ascult si muzica, iar cand mi se inchid ochii, las telefonul, de multe ori raman castile in urechi, si adorm fara sa mai dezbat nimic in mintea mea.
Daca nu stau pe telefon, inainte de a adormi incep sa am ganduri tot mai retardate. Adica un sir de cuvinte si imagini random, din care nu reiese nimic > atunci sunt pe calea cea dreapta, somnul.

| Drimmero a răspuns:

Uneori la nimic, stau intins si ma uit pe tavan in momente de liniste totala, alteori stau cu telefonul pe langa mine si imi vine in minte ceva si butonez Youtube-ul pana dimineata, sau intru pe site-urile sportive inainte de somn atunci cand n-am avut chef sa intru pe timpul zilei, ori imi vin unele amintiri in minte. Am renuntat la griji si e mai ok, merg pe principiul 'Lasa ba ca se rezolva toate treptat'.

| Celcestietot a răspuns:

Mă gândesc ca atunci când vederea va fi în ceață și pe parcurs ce voi deschide ochii mai mult, dar ușor, voi zări niște siluete, iar când privirea îmi va fi clara, voi conștientiza că sunt întins pe masă, răpit de extratereștrii!

laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Planuri de viitor, tiramisu, ultima carte pe care am citit-o, cum ar fi viață fără șosete, unde au pinguinii urechile etc

| gemeni6226 a răspuns:

De obicei imi aduc aminte tot ceea ce s-a intimplat in ziua respectiva si creierul analizeaza si analizeaza si analizeaza fara sa vreau.Si ma mai gandesc de ce mi-a dat creeatorul sa fiu singura si sa nici nu existe speranta ca acest lucru se va schimba.

| Apokales a răspuns:

Ca pe partea dreapta dorm mai bine.

| mastadont a răspuns:

Eu mi-am făcut un obicei din a medita înainte de somn, cam 40 de minute sau o oră stau întins pe spate și meditez. Uneori reușesc să intru într-o proiecție astrală în urma acestui proces de la care pot să ajung foarte ușor în somn.

| aumih16 a răspuns:

Ehe! la ceva frumos! gen o gagicalaughing cu sani marilaughing fund marelaughing

| SilentRain explică (pentru aumih16):

Trist.

| aumih16 a răspuns (pentru SilentRain):

E imi plac si mie fanteziile sexuale! e normal am si o varsta totusi!

| aumih16 a răspuns (pentru aumih16):

Imi plac si fetisurile totodata!

| SilentRain explică (pentru aumih16):

Prea multe detalii inutile, o sa mori singur

| aumih16 a răspuns (pentru SilentRain):

Stai linistit ca am zis spus asa la caterinca! nu te-ai prins! pacat! pai la ce ai vrea sa ma gandesc la coronavirus acum! esti grozav! nu gluma! ma gandesc la ceva frumos macar! nu ai tu cum sa intelegi lasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa nu ma gândesc la nimic real, doar sa-mi imaginez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tot și nimic

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Înseamnă ca te gândești la Dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La tine.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Iar ai început? Vezi ca esti bulangiu?
Vrei sa zic ceva de măicuța ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Hahaha happy Dulceață mică ce ești.

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Țuț cepa ta azi si mâine

| aumih16 a răspuns (pentru SilentRain):

laughing foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc oare cum va fi ziua ce vine? Ce sa mai lucrez prin curte happy

| SoareDaniel a răspuns:

Uite un raspuns sincer din partea mea, la ce viata de tot *** duc happy plus ca la mine ziua a devenit noapte si noaptea zi, ma culc cand se trezesc gainile si ma trezesc in cel mai bun caz dupa un 14-15

| VictorJulien a răspuns:

Failed love!?

| Swetlly122 a răspuns:

Înainte la Robert și acum la altul.off

| SilentRain explică (pentru Swetlly122):

Ah 'Robert

| Swetlly122 a răspuns (pentru SilentRain):

La Robert din Fluturi de Irina Binder. Daca ai citit stii despre ce vbhappy

| Maxxxi a răspuns:

La visuri lucide happy. Sunt foarte extraordinare si ipresionante si incerc sa le am in fiecare noapte.

| UnNume1 a răspuns:

La cu ar fi sa frec o femeie

| UnNume1 a răspuns:

Ce naiba e cu intrebarea asta sau cu "te gandesti la femei, o sa mori singur"? esti depresiv/a? ai o problema la cap? esti anormala?

| FireBlazer08 a răspuns:

De obicei scenarii care nu se vor întâmpla niciodată, sau chestii din trecut, genul ala de "cum ar fi fost daca as fi făcut asa..."

| Healtic a răspuns:

Daca pot sa atipesc repede si numar in cat timp atipsec si scriu pe foaie si intr-o luna vad cand am dormit cel mai repede.