| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce va ganditi cand stati cu ochii inchisi inainte sa adormiti? Sincer!

25 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La chestii pozitive si intamplari fericite, ca sa am vise frumoase, nu cosmaruri.

| Freya1 a răspuns:

La ce vreau sa visez sau la o persoana draga

| SilentRain a răspuns:

La viitor, trecut si prezent

| Hammurabi a răspuns:

La Dragnea. Îmi imaginez cum i-aș tunde mustața cu coasa.
(deci și eu tot la un idiot laughing )

| GoldenZenith a răspuns:

Nu prea stau să mă gândesc la ceva anume. De obicei, când mă pun in pat sunt epuizată și adorm repede.

| iAMVi a răspuns (pentru GoldenZenith):

Si cand nu esti epuizata? Trebuie sa tropaie gandurile prin cap, e imposibil happy

| Samariteanul a răspuns:

La cum naiba o sa ma descurc in ziua urmatoare cu viata asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La tine...sincer!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sii. chiar nu putem sa mintim? straight face Fie. Sunt ganduri asupra carora revin in unele zile, un trafic de ganduri care variaza in functie de lucrurile petrecute/la care m-am gandit in ziua aia ( aseara ma gandeam ce misto ar fi sa am un sarpe day dreaming dar ar trebui sa am soareci congelati in casa asa ca parca mai misto ar fi o pereche de nike kobe 9 black mamba day dreaming, totusi parca nu suna asa nasol sa am rozatoare congelate ) si pe care prefer sa-l opresc (ca na, n-as vrea sa stau toata noaptea treaza ) asa ca ma gandesc daca sa meditez sau sa folosesc autosugestia ca sa adorm.

| iAMVi a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteai sa scrii mai mult daca voiai, chiar as fi citit. Dar fara sa mintim happy big grin

| anonim_4396 explică (pentru iAMVi):

Cat de masochist trebuie sa fii pentru a fi dispus sa mai citesti astfel de debitatii? laughing Tu la ce te gandesti inainte sa adormi? happy

| iAMVi a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai venisem plictisit, obosit de la munca si in afara de muzica si un pic de poker dupa ce am trantit intrebarea asta chiar as fi vrut sa vad daca mai este cineva mai ciudat decat mine dar nu este sad laughing
Pai cateodata ma gandeasc la ziua urmatoare, ce o sa fie, ce o sa trebuiasca sa fac, dar de cele mai multe ori si cel mai relaxant si ceea ce ma face sa adorm, este un scenariu, sau mai bine spus o poveste, de fapt am avut mai multe povesti, create de mine, inspirate din filme sau din fapte reale pe care mi le rulez in minte pana adorm, suna foarte ciudat (oare sa-mi lipseasca vreo tigla? laughing )
Pentru ca un alt vis al meu ar fi fost sa fiu regizor si sa pot face un film cu una din povestile astea si sa vad daca acel film ar avea succes. Ma opresc aici, cred ca m-am facut destul de ras desi am incercat sa fiu sincer laughing

| AlexSalling a răspuns:

La nimic

| EcceHomo a răspuns:

La un idiot, idiotul lui Dostoievski.happy
De când am citit cartea, m-am indrăgostit de el.

| VictorFenrir a răspuns:

My demons

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! La sarmale, pisici, ziua de maine, dinozauri, Youtube, league of legends, meme-uri, filozofie...si Clash Royale

Răspuns utilizator avertizat
| TediiL a răspuns:

La viitorul naspa ce va urma, tu?

| iAMVi a răspuns (pentru TediiL):

Pai daca ma deprim inainte de somn nu mai adorm dupa big grin

| TheWisest a răspuns:

La tine

| iAMVi a răspuns (pentru TheWisest):

Mai sa fie, si asta desi nu ma cunoasteai pana acum cateva ore happy

| Kindless a răspuns:

La manga.