| LoRdSaN a întrebat:

La contract, poti sa nu fi admis(Programist)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre ce contract si ce programist vorbesti?

| LoRdSaN explică (pentru suntserios):

Aeica in colegiul de informatica daca nu esti admis la buget, este posibil sa nu fii admis nici la contract?

| suntserios a răspuns (pentru LoRdSaN):

Locuri la buget sunt in facultate nu la colegii care sunt licee.

Si intrebarea ta tot nu are sens. Daca nu esti admis de ce ai mai face un contract?

| LoRdSaN explică (pentru suntserios):

Colegiu de informatica specialitate programist poti intra ori la buget adica se achita statul sau la contract platesti tu, idea e ca la contract e posibil sa nu fii admis