| Zazy a întrebat:

La evaluare nationala scade daca nu am pus titlu la compuneri? In cerinta nu se cere așa ceva, si daca se scade cam cat? multumesc

Stiu ca si profesoara ne-a atentionat mai demult, si la teza si la simulare am pus titlu... dar aici pur si simplu de emotii am uitat ca trebuie sa pun...
se scade? daca da cat?

Răspuns Câştigător
| Alice257 a răspuns:

Hei.din cate stiu eu nu iti scade daca nu ai pus titlu, si oricum la prima nu trebuie sa pui, poate la cea de a doua ar fi trebuit