| 非跳躍 a întrebat:

Buna ziua lume azi am dat Evaluare Nationala si eu ca prostul am uitat sa scriu de mana. Asa ca am scris de tipar ca la calculator.

Intrebarea este daca imi anuleaza TEZA sau imi scade?
Este posibil?

FUNDA!?

Răspuns Câştigător
| MxM222 a răspuns:

Nu conteaza daca ai scris TOATA lucrarea in felul asta! Acum depinde si de prof! Succes la mate!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred conteaza sa scrii corect.

| Vl4dimir a răspuns:

S-ar putea sa iti anuleze lucrarea, deoarece scrisul se considera ca putand fi semn de recunoastere. sad

| 非跳躍 explică:

A deci poate doar sa ma depuncteze, nu? Nu poate anula lucrarea?!

| roberta7087 a răspuns:

Eu cred ca da se depuncteaza, eu iti sugerezi ca de acum inainte sa scrii de mana iti ia mult mai putin timp pentru ca nu ridici asa de des pixul de pe foaie, sunt multi profesori care nu agreeaza scrisul de tipar. Bafta la mate!

| MxM222 a răspuns:

Deci pana la urma ce ti-a facut profu? Nimic, nu?

| bogdan1319 a răspuns:

Ai șanse mici sa îți anuleze examenul dar totuși sunt aproape sigur ca îți va scădea ceva.

| GeoGeorge13 a răspuns:

Nu ar trebui să-ți scadă sau să-ți anuleze Teza! Mulți scriu ca tine si din cate am vazut nu s-a scăzut niciodată, din câte știu eu!