| daniel10vasilca a întrebat:

La hi5... cum schimb poza de album... adica eu vreau sa pun alta si nu gasesc tongue
Va rog help! big grin
Funda!winkingtongue

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai prima poza din acel album este cea care apare ca poza de album. Adica poti schimba ordinea ca sa fie o anumita poza prima si sa apara ca poza de album. S-ar putea sa mai fie si alte variante, dar eu doar pe asta o stiu. big grin

1 răspuns:
| lololooo a răspuns:

Dai pe album --> Gestionare fotografii --> Mutii poza care o vrei pe coperta big grin