| Foarfeca a întrebat:

La informatică avem de făcut un proiect ăn powerpoint. Eu am ales tema Harry Potter, titlul proiectului este "Fascinanta lume a lui Harry Potter". Trebuie să facem însă și un grafic. (chart) Despre ce aș putea să fac un grafic pe tema Harry Potter? Fundă :*

1 răspuns:
| AshWorld a răspuns:

Poti face despre evolutia numarului de exemplare vandute, incasarile filmelor, ceva de genul asta. Gasesti date(numere) pe Web, poate grafice deja facute.
Sau ca sa aiba legatura cu actiunea filmelor/cartilor, poti face un grafic cu punctajele celor 4 Case de la Hogwarts. Altceva nu-mi vine in cap momentan.