| anonim_4396 a întrebat:

La mare cand va duceti o sa stati cu botnita la gura?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nu, multumesc!

74 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns (pentru Violleta2022):

Da doamna, am probleme psihice, probabil si dvs. aveti dar sunt nediagonsticate.

| StrongHeart a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu era nevoie sa dai copy paste ca nu ma ascund, fata de altii.
Asta sunt si imi accept soarta, mai rau e sa te ascunzi si sa spui ca esti altcineva, cum faceti majoritatea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru StrongHeart):

Multumesc ca-mi porti de grija, dar evaluarea mea psihiatrica spune ca sunt o femeie sanatoasa si echilibrata, cu o familie normala si fericita.

| T0T a răspuns:

Nu cred că știi ce e aia botniță. Jos. 4. (era de 3, dar să îți mai dau șanse la promovare).

| Celcestietot a răspuns (pentru StrongHeart):

Mulțumesc happy. Că porți mască sau nu, virusul tot se ia prin organele expuse și singurele soluții realiste de combatere permanentă a virusului, disponibile publicului până când vine un vaccin la nivel global (de care se spune că este imposibilă de realizat doza din cauza costurilor), ar fi izolarea COMPLETĂ la domiciliu sau în orice încăpere a populației de pe tot mapamondul timp de vreo 2 luni sau supraviețuirea celui mai puternic. Chiar, ateii ar trebui să alerge trup și suflet după ultima metodă și să li se pară ceva normal, nu să fugă de metodele credinței lor, că doar metoda aceasta au aplicat-o și strămoșii acestora, primatele rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Foarte bine, ma bucur de reusita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Postarea asta m-a invatat ceva.Nu sunt in stare sa inghit rahaturi,deci avem politicieni care isi face treaba cu un motiv,nu oricine e in stare sa inghita atata rahat de la oameni.
Cetatenii sunt bolnavi in stare grava si voi ii tratati cu botnita ca pe caini,oamenii au nevoie de ajutor real, virusul asta nu o sa ne omoare, nici pe cei mai loviti psihic cum sunt eu, nici pe ceilalti, ci doar o sa ne intareasca.Si vom fi cu totii castigati prin Hristos, dar stai ca deja v-am dat-o cu Bau Bau ca daca vorbesc de lucruri bune rationalizati bunatatea si iubirea.Wow tara de intelectuali, de ce sa mai!

| darrio2007 a răspuns:

Numai cainii ar trebui sa stea cu botnita la gură.

| AC4S4 a răspuns:

Sa inteleg ca dumneavoastra mergeti cumva la mare inauntru?

Vai ce ofensati se simt romanii cand aud de protectie, de curatenie si de responsabilitate. Unii se comporta ca in salbaticie, in cazul acestora, da, se poate numi si botnita.

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu port masca cu vreo luna inainte de fi obigatorie in restul tari... Si asta in momentul cand iesi din casa.
De cand ne-am relaxact cat de cat o port doar cand intru in magazin, unde repet si inainte nu te lasa sa intri fara... deci sunt obisnuta.

| JicaContra a răspuns:

Aham, in interior o sa o purtam, unii dintre noi nu vor sa faca pe desteptii si sa isi ia amenda usturatoare
MILITIENII BOLSEVICI pe care ii avem pe post de pulitisti ABIA ASTEAPTA SA DEA AMENZI

insa e valabil numai in interior, pe plaja NU e obligatorie!

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Dezacorduri, Hristos, mândrie nejustificată, fanatism, inconștiență etc. Pe scurt, tu dacă vrei să fii infectat și să zburzi fericit spre Hristos, e alegerea ta. Eu am persoane în jur din categoria de risc, deci nu merci. E dreptul meu să stau departe de tine. Iar obligația autorităților e ca într-un mod sau altul să mă țină departe de tine. Simplu.

| Simpatic a răspuns:

Cu botnita stai tu, noi nu suntem caini happy

| CleanHeart a răspuns:

laughing
Stii ce e misto la o masca?
Poti vorbi singur fara sa te vada cineva.
Logic ca nu port, mai ales la mare pe caldura aia.