| Meow7654678 a întrebat:

Voi nu va simtiti aiurea cand stati acasa si nu va duceti la scoala o zi?

6 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Eu, daca lipsesc, am de copiat 20 pag. si cand ma gandesc, mi se taie cheful sa lipsesc, apoi nu prea mi-a placut sa lipsesc fiindca, fiind sefa de clasa, mi-e rusine de colegii mei. Eu trebuie sa fiu un exemplu pentru ei, deci asa a fost mereu pana la 35 ani! Mi-e greu sa zic, dar si cand sunt bolnava nu am liniste in pat, daca stiu ca, cineva ma asteapta si simte ca eu nu sunt bine! Colega mea de banca, ma suna imediat! Mereu imi spune ca sunt un inger si fara mine nu are putere sa infrunte orele grele, pana seara tarziu! Suntem cele mai bune din clasa! Nu am un iubit la scoala, daca cumva te-ai gandit la asta! El este in afara scolii si ma vad cu el destul de des! Ideea este ca nu-i bine sa lipsim; CINEVA va observa lipsa noastra! Numai bine!

| SimonaCristina a răspuns:

Odata am fost foarte racita si doctorul de familie mi-a spus sa nu mai ies din casa ( era iarna ).
M-am simtit ca intr-o cusca fara diriga, colegi, teme, SCOALA!

| neca a răspuns:

Ma simt deparca am prea mult timp liber cand se intmpla asta

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Ba da laughingam lipsit 3 zile și mă simt și acum vinovată.

| AnonimaSecretá a răspuns:

Eu ma simt bine si ma gandesc la fraierii care isi bat capu in tipm ce eu ma relaxez laughing

| Nyko05 a răspuns:

Nu chiar, de cate ori am lipsit am fost bolnava.
Acum cand lipesc o mai fac ca sa ma pregatesc pentru un test sau ceva pentru ziua urmatoare.