| Cr7adi a întrebat:

Botnita de metal este buna pentru ciobanesc german de 1 an si 2 luni?
Cand il duc la plimbare acum il duc fara botnita si respira tare pe gura (pe acolo se racoreste). Daca ii pun botnita oare poate sa mai deschida gura si sa se racoreasca? Este destul de larga?

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Poti sa ii pui botnita fara nici o problema. Eventual ia-l cu tine la pet shop si probeaz-o inainte de a o cumpara. Dar nu cred ca sunt probleme.