| pwp a întrebat:

La multi ani, dragilor :*
Fie ca anul 2013 sa va gaseasca in case mai fericititi si mai sanatosi :*

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai bine iar noul an care vine în pași repezi să-ți aducă multă sănătate, fericire și împlinire.
La mulți ani!
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Multumim de urari si noi speram ca, si pentru tine Noul An, va fi asa cum ti-l doresti.
Ne bucuram ca, am "prins", in viata noastra un Nou An si ca, vom avea ocazia sa dovedim ca, meritam sa traim, asa cum trebuie.
Un gand bun si sanatate pentru noi toti.

| DeathBat6661 a răspuns:

Multumim la fel si tie si familiei talehappy

| Zatharra a răspuns:

Dacă zici tu...Aşa să fie.Peace!

| KinoAndreea a răspuns:

Multumim! happy Si tie la fel! big grin Happy new year :*

Răspuns utilizator avertizat
| adinaiuliana a răspuns:

Multumesc la fel.

| dutzaaa12 a răspuns:

la multi ani si tie! sanatate, fericire si multa dragoste sa ai in anul 2013, dar si in urmatorii ani

| EVOLUSHEN a răspuns:

La multi ani si tie sa fii sanatoas(a)si fericita.