| maya a întrebat:

La multi ani mie!happy...nu va ingrmadit cu urarile...este loc pentru toti!: ))

32 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani Maya!kiss
Sa iti dea Dumnezeu sanatate, fericire si tot ce iti doresti u.big grin Sa ai grija de tinelove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani Maya, multa sanatate, numai satisfactii in viitor si indeplinirea tuturor dorintelor tale!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa ii fie rusine celui ce da STUPID cand se raspund la astfel de ''intrebari ''.

| lia a răspuns:

La multi ani tie! laughing

| hândel a răspuns:

Fericire, noroc, iubire, sanatate, de toate am avut parte, dar destul despre mine, iti urez la multi ani si numai bine.hee hee Dar hai sa nu fiu egoist si azi de ziua ta, primeste aceste urari sincere din partea mea: "Sa ai parte si tu de fericire, noroc, iubire, sanatate, ca sunt din plin pentru. fiecare-n parte." tongue happy La multi ani maya!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La multi ani!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Normal ca este loc, doar este spatiul de pe serverul LOR.
La multi ani, Maya! Fie ca tot ce iti doresti sa se intample.
Numai bine, sanatate, multa iubire si sa ai parte de multe fericiri si bucurii!

Pup!

| albastrel a răspuns:

La multi ani tie!

| Bishop a răspuns:

La multi aniwinking

| Elly4all a răspuns:

La multi, multi, multi, multi, multi si mai multi ani!laughing

| remus a răspuns:

La multi ani, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi tie!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sa ne traiesti mult si bine Maya :*:*

| marry a răspuns:

La multi ani! multa sanatate si tot ce iti doresti! :*:*

| YepIsSuspended a răspuns:

Multi Multi Ani:* care vine la petreceresmug?laughing

| DMV a răspuns:

La multi ani! Ce bine ma simt ca am prins loc pe prima pagina...

| silvio a răspuns:

Multi ani si multa fericire!

| alle_1861 a răspuns:

La multi ani, si multi inainte! happy

| fzcsm a răspuns:

La multi ani si multa santate!

| Diva a răspuns:

La multi ani!

| Yly a răspuns:

La multi ani >:d

Răspuns utilizator avertizat
| cLaudYu a răspuns:

La multi ani !

| Elena_1106 a răspuns:

Maya, aceasta zi sa fie cea ma frumoasa din viata ta, soarele sa straluceasca deasupra ta si vantul sa ti se supuna, apa sa te inconjoare si tu sa fi stapana, stele si luna sa iti lumineze calea, animalele sa se inchine tie si oamenii sa te urmeze si in aceasta zi frumoasa si speciala sa fi ce iti doresti si sa calatoresti unde vezi cu ochii, sa fi sanatoasa si frumoasa, fericita e pe primul loc.

LA MULTI ANI, Maya!
Ziua asta este speciala pentru tine si orice petrecere trebuie sa aiba melodii speciale:
http://www.youtube.com/watch?v=pnOpF0G0pS0
http://www.youtube.com/watch?v=Au-hrrgluSU&feature=related
si cateva de dansat(discoteca):
http://www.youtube.com/watch?v=AmiN0h-3syc
http://www.youtube.com/watch?v=s-QQVzgaPsY&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=0hl-yfxdU2g&feature=channel
DISTRACTIE PLACUTA!

| camy_1834 a răspuns:

La multi ani! sa fii fericita, sa iubesti, sa fii iubita si nu in ultimul rand sa fii sanatoasa
pup

| bl00ndutza_9824 a răspuns:

La multi ani !

| andrei09lucian a răspuns:

La multi ani Maya iti urez sanatate si fericire si tot ce iti doreste sufletelul tau! La multi ani cu sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi 16-17-18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, sa fi fericita, sa ai noroc in viata si parte numai de lucruri bune :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani si asteptam tortul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani Maya!
P. S. Care ste stupidul care voteaza cu stupid urarile?