| elena a întrebat:

"La multi ani!" Pavel, Petru, Paul, Paulina, Paulica, Petrina, Petrica, Petrisor, Petronel, Petronela, Pavalas si sa va purtati numele cu sanatate, dar astazi mai este si "Ziua D..."?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua Dunarii Elena? iesim la o plimbare pe faleza? sau la un peste ceva? hai vino. te astept.am zis... o plimbare.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua numelui!

| lia a răspuns:

La multi ani!
Dar... nimeni, nimeni, pe site cu numele astea?batting eyelashes

cami
| cami a răspuns:

Si eu vreau sa le urez tuturor "La multi ani!" si sa fie sanatosi...si bineinteles inclusiv tatalui meu happy

cami
| cami a răspuns:

A, am uitat-o si pe verisoara mea Natalia-Petruta, care implinete azi 4 anisori happy, incepui sa-i urez la tot familionu` laughing, a, pai daca e pe asa, ii spun "La multi ani" si lu` vecinu` lu` mosica, pe care-l cheama Pavel rolling on the floor. uof, mai sunt?

| elena explică:

"Ploiestori"? "denysa" cred ca nu m-ai injurat?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, La multi ani!, tuturor celor mentionati, dar si celor... alintati! cu cele mai diferite, si dragalase diminutive, cu P... (!)...

| alma a răspuns:

La multi ani si numai bine pentru toti cei ce poarta aceste nume.Sa fiti sanatosi.

| bibitza a răspuns:

La multi ani tuturor!

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Elena tu esti din ploiestori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cami, sigur nu ai mai uitat pe cineva?laughing