| emy a întrebat:

La multi ani pentru toti cei care purtati numele Sfintei Parascheva si pentru toti cei dragi noua care poarta aceste nume! Dumnezeu si cu Sfanta Parascheva sa va binecuvanteze si sa va ocroteasca pe toti! Va pup cu drag! kiss

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Și ca drept dovadă ți-am adus grămadă vreo 3 basculante de flori.

| Holiday a răspuns:

Ai uitat sa zici ce era mai mportant : spor la lins oase tuturor ortodocsilor!

| Caro34 a răspuns:

Mulțumim, draga Emi! Si tie la fel: sănătate, multe bucurii, infinita iubire, speranta, credinta si rabdare. Numai bine!