| Mosotti a întrebat:

La platforma de forum IPS 4 de la Invision, am observat ceva ciudat.
Deci exista moderatori, supermoderatori si admini.
Un moderator poate suspenda si puncta un supermoderator, dar si adminu!

Vi se pare normal sau nu? Pe deoparte e bine ca na, cine greseste plateste oricine este, pe de alta, la MyBB de ex platforma si la IPboard deci versiunile de dinainte de IPS 4 (Ca asta tot urmatoru ipboard e), un mod nu poate suspenda si puncta pe cineva mai sus ca el, deci nici S mozii, nici adminii.

Mods se pot suspenda si puncta intre ei insa, peste tot la platforme, desi nici asta nu mi s-ar parea normal. Dupa mine doar ce e mai jos sa ai voie.
Adica ce facem colegu? Cand iti vine imi dai in cap ca abuzezi? Lasa pe unu mai sus sa ne sanctioneze daca facem ceva.

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Strange chestie