| Maxiela a întrebat:

La profilul filologie bilingv franceza sau engleza la sfarsit dai examen obligatoriu la o limba straina la alegere si inca o proba scrisa sustinuta intr-o limba dintr-o materie care vrei tu sau ti se impune. Vreau sa stiu cum e mai exact.Am inteles ca la bilingv faci ore in limba aleasa despre istoria tarii, geografie, constitutie etc, e adevarat (proba va fi din astea).

2 răspunsuri:
| Maxiela explică:

De ce raspundeti cu totul altceva decat despre subiect doar ca sa castigati puncte cand te hotarasti sa raspunzi la o intrebare o faci pentru ca stii si ca sa ajuti pe cineva nu sa te bagi in seama,asa de flori de mar.

| LoveKiss_9838 a răspuns:

Eu as vrea sa dau examenul obligatoriu la o limba straina la alegere. Pa