| Kqzu97 a întrebat:

La Second Life trebuie sa platesti cu bani adevarati adica jocul merge doar daca platesti, nu te poti juca daca nu platesti?

8 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Eu joc acest joc, si il joc free, deci nu se plateste, este cum a zis si @AnaMaria, cu zyngo si L$[linden$] trebuie sa ii faci in joc, dar daca ai credit pe telefon sau ai card de credit, poti face l$ cu bani adevarati. happy

| AnaMaria42312 a răspuns:

Jocul este free. nu trebuie sa platesti ca sa joci happy descarcarea e la fel, gratuita. si nu are virusi happy si poti face bani (L$) si fara sa ai payment. te duci in virtual bucharest sa help island si ceri ajutorul cuiva care sa te invete mai multe. eu nu pot intra ca nu-mi merge momentan sad eu nu am payment dar am un avatar superb happy iti pot spune cum sa faci L$: cauti cluburi cu contesti si participi, daca ai voturi castigi bani big grin sau : participi la photo contest (concurs foto - iti pui poza din second life si aduci oameni sa te voteze) sau: cauti la search sau find cuvantul "zyngo" e un joc in care daca castigi primesti bani.

succes happy

| PastilutzaColorata a răspuns:

Tu ne supara daca iti ic si imi poti da si fundita dar acum in 2010 am incercat sa imi fac un cont si cand am facut zice ceva mai jos cu paypal sau cu sms si numa daca dai iti ia ceva bani daca ma crezi e bine daca nu cum vrei tu

| SilverGirl a răspuns:

Ai mai gasit raspunsul? mie imi apare la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E free

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! este cu plata si mie imi apare la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc second life de 2 ani.si ARE virusi, dar merita sa joci.winking

| DanielaElleena a răspuns:

Pe net scrie ca toti romani care au cont trebuie sa plateasca tvasad si acum nu stiu cum imi sterg contulsad