| pinkroz a întrebat:

Trebe sa platesty bani pentru a te juca second life? Si cu este jocul e fain? Funda la cle maia devarat rasp (scuze pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Da platesti o suma de bani lunara pentru a te putea juca. Mai trebuie sa platesti bani pentru facturile, obiectele achizitionate (din Secon Life) asta daca nu ai o slujba in joc. Banii din joc ii poti transforma in bani reali. Unii au devenit milionari (dolari) din jocul asta.

1 răspuns:
| qvalenn a răspuns:

Buna...nu stiu poti sa joci nu costa bani dar nu este frumos deloc...adica mie nu imi place, pacat ca nu mai primesc credite pe imvU, fUNda?:*