| Alynutzaaa a întrebat:

La sectiunea Notificari, pe TPU daca selectez 'Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare' inseamna ca nu voi mai primi notificari pe e`mail sau ca nu voi mai primi raspunsuri la acea intrebare?

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Nu ve-i mai primi notificari prin email

3 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Nu vei mai primi notificari prin email daca prietenii tai adauga o intrebare sau adauga un raspuns!

| Elly213 a răspuns:

Inseamna ca atunci cand un prieten posteaza o intrebare nu primesti email. Daca o ai debifata si ai foarte multi prieteni si care pon intrebari o sa ai destule emailuri.

Succes!

Minnie me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu-ti vor mai fi trimise mail-uri cu intrebarile prietenilor.