| Anonimus2314 a întrebat:

La stiinte sociale e mai usor decat la mate info? Sunt mate ino si nu stiu ce sa fac. As vrea sa ma transfer! Vreau si eu sa stiu ce materii si cate ore se fac de fiecare in clasa a 10 la stiinte sociale. cineva care este la acest profil. de exemplu:
mate-x ore
romana-x ore.
si la toate materiile daca se poate.
Funda!

1 răspuns:
| anonim191 a răspuns:

De ce nu intrebi pe cineva care este la acest profil? nu cred ca la toate scolile coincid numarul de ore.este mai usor daca nu iti place matematica.insa ai si de citit in cazul asta.se pune mai mare baza pe romana, engleza, istorie, geografie.