| Anda1197 a întrebat:

La stiinte sociale e mai usor decat la mate info? Sunt mate ino si nu stiu ce sa fac. As vrea sa ma transfer! Vreau si eu sa stiu ce materii si cate ore se fac de fiecare in clasa a 10 la stiinte sociale. cineva care este la acest profil. de exemplu:

mate-x ore

romana-x ore.

si la toate materiile daca se poate.

Funda!

Răspuns Câştigător
| demonangel37 a răspuns:

Eu am fost la studii sociale nu mai stiu exact dar : romana 4 ore
mate=2
istorie=3
geografie=3
geografie/istorie = la alegere una din 2 teza
engleza= 2 sau 3
in cazul meu am facut franceza si spaniola dar ai la alegere ultima in loc de spaniola o alta limba care o are profilul liceului rescepctiv adica 3 limbi straine
engleza/franceza = teza la alegere una din ele a treia e optionala puppy dog eyes
psihologie=2 ore si dai teza
ed anteprenorila
biologie-1 ora
chimie= 1 ora
cam asa ar veni in mare