| SecretPerson a întrebat:

La The Elder Scrolls IV Oblivion cand scap din puscarie, trebuie sa merg atat de mult pe jos pana la castelsa voresc cu ala?

2 răspunsuri:
| Altair92 a răspuns:

Nu neaparat. Daca vrei sa explorezi plansa si sa intri in toate grotele, te duci pe jos. Daca vrei sa ajungi direct, cauti pe harta semnul ala rosu si apesi pe locatia respectiva (daca te referi la weynon priory de la inceput) si ajungi la destinatie (fast travel) big grin

| Dimitrix a răspuns (pentru Altair92):

Trebuie mai intai sa descoperi locatia ca asa din prima nu poti da fast travel