| anonim_4396 a întrebat:

La vara o sa plec in Spania cu avionul. Imi este frica ca nu o sa ma descurc in aeroport, ca o sa ma pierd pe acolo (o sa calatoresc singura). Care sunt pasii pe care trebuie sa ii urmez? Daca mi-am facut rezervare la agentie biletul o sa il primesc la check in? :*

1 răspuns:
| Barajag a răspuns:

Asa am fost si eu prima data.Eram speriata ca nu voi reusi si fiind singura m-am ghidat dupa panourile care afisau toate zborurile, cand te duci cu bagajul, prima data te uiti pe panoul unde se afiseaza plecarea in Spania si acolo vezi si numarul pentru poarta de imbarcare, eventual fara rusine poti intreba pe cineva, sunt sigura ca te va ajutahappyBafta si zbor placut!