| Awesom a întrebat:

La voi in casa cine canta? Cocosul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Amandoi.Dar atunci cand avem opinii diferite purtam o discutie civilizata si luam decizii importante, cu care suntem amandoi de acord.

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
crezi ca e o regula? cand e dragoste/intelegere si voie buna, cocosul si gaina fac casa buna impreuna..luam decizii impreuna si ne consultam si vedem a cui decizie e mai buna si favorabila noua.
O zi frumoasa sa aihappy

| luiza a răspuns:

Amandoi! pur si simplu ne punem de acord! intr-o familie nu trebuie sa"cante" unul dintre cei doi soti, trebuie sa discute si sa se puna de acord in orice!

| Trolli a răspuns:

Cucu (bau), la ora fixa!

| Trolli a răspuns:

Decizile trebuie luate impreuna, intr-o familie unita unde este respect si incredere, amandoi canta! Fac un duet frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce crezi ca este la mine in casa, avicola sau ce?
In casa trebuie sa fie unitate, dreptate si respect, daca nu comentam inaintea unor decizii pe care urmeaza sa le luam nu facem nimic, vorbesc despre cei cu familie, eu ies din discutie tongue

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare raspunsul tauhee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Daca nu sunt "agatat" ce sa fac? si asa voi sa raman pana la adanci batraneti! La revedere si te pup, ne vedem dupa orele 18 pm, merg la cabinet!

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti bolnavior?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ouăle.

| Alishia a răspuns:

Nici unu, la mine e deomocratie.

| meseriasul88 a răspuns:

Nu am gaini in casa.../