| M4RK a întrebat:

La voi la scoala se poarta uniforma?thinking happy

Răspuns Câştigător
| koxatu a răspuns:

La noi nu trebuie laughing e mai fain asasmug lasam fetele si baieti sa se imbrace la voia lorsmug

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cica dawhistling

| Cryssy a răspuns:

Da. La mine la liceu se poarta. happy

| Gabry a răspuns:

Da
Pantaloni negrii/fusta neagra, camasa alba si vesta neagracrying

| ViVi a răspuns:

Dalaughing imi vine sa ii dau foc sa nu o mai vad 8 ani de scoala cu tot cu uniforma

| Andreea_8014 a răspuns:

Da.camasa alba blugi(decenti)sau fuste ce vrem noi...si o fetele o esarfa albastra cu insigna scolii iar baietii cravata albastra cu insigna scolii.

| M4RK explică:

happyla mine nu trebuie urahee hee

| M4RK explică:

@elle la mine nu se poarta putem merge cum vrem la scoala ca si rambo rolling on the floorlaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Noua la Colegiul Economic ne trebuie ca uniforma doar o camasa alba si o cravata pe care ti-o dau ei, portocalie sa fie ca e culoarea liceului.laughing

| marry a răspuns:

Dap...camasa alba, sacou negru si cravata sa nu lipseascahee hee e rosiewinking... iar pantalonii preferabil o culoare mai inchisatongue

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai am avut uniforma. dar nu a venit nimeni imbracat cum trebuia si directoarea a zis ca daca nu venim in uniforma ne da afara din scoala, dar tot n-a venit nimeni laughing si s-a dat batuta si ne-a lasat sa venim cum vrem noi big grin

| fzcsm a răspuns:

La noi nu trebuie. Ce bine!

| Letytzy@ a răspuns:

La mine la liceu nu se poarta uniforma, dar trebuie sa mergem imbracati in culori cat mai decente.

| Giuly_3112 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Trebuie sa purtam camasa alba, cravata visinie cu insigna scolii, ecuson si pantaloni negri. Cravata este mult prea mare rolling eyes.
Cine nu poarta uniforma risca sa fie pus la maturat in curtea scolii. Eu nu am avut ocazia, insa sper sa nu ajung niciodata la asa ceva.
Mie mi se pare corect sa se poarte uniforma, pentru ca asa nu mai apar fite si barfe pe seama hainelor.
La tine se poarta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da, preactic nu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu:p