| AirănMeidăn a întrebat:

La xerox trebuie sa mergi neaparat cu o copie fizica? sau pot merge si cu un stick usb pe care sa am ceea ce vreau sa copiez?
am nevoie urgent

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se poate si de pe stik desigur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de centrul de copiere. Daca au doar un xerox te duci cu copie, daca nu poti sa te duci si cu stick

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt şi centre care dispun de Pc/laptop şi efectuează LISTĂRI de pe stick USB - depinde şi de localitate happy

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa printezi, draga, inainte de a copia. Si este evident ca acolo unde se printeaza poti veni mai ales cu stick.
A dreacu logica.

| Neberius13 a răspuns:

În majoritatea lucrurilor n-ai nevoie de o copie "fizică honey