| Asasa_Sasas_1975 a întrebat:

Lahovaru, roaita, pedagogic, sanitar, energetic, economic. Ce program au aceste licee din Valcea.Si ce licee sunt bune in Valcea dar nu dinacelea cu o reputatie proasta..Dar cel mai mult spunetimi si mie ce program au licee de dimineata sau nu?

1 răspuns:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Lahovari, Roaita, Pedagogic sunt cele mai bune, iar sanitar, energetic si econimic nu prea sunt asa bune, dar daca vrei un liceu bun, alege dintre cele 3 (Lahovari, Roaita, Pedagogic). Te poti documenta despre orarul liceelor pe internet. Salut de la Valceanca Ana. big grin