| viseuitate a întrebat:

Legat de metin2. Daca am 108 puncte magie ce pot face cu ele? K mi-a zis un baiat ca pot sa am 2 magii si de vindecare si cealalta e adevarat? daca da cum pot sa fac si cealalta magie?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ti le pui la magii si iti intaresc abilitatile. Da, este adevarat.

| biboO a răspuns:

In primur rand depinde ce skilluri vrei sa ai daca esti pe vindecare (folosita in general pentru duel) sau dragon(pentru a creste) dai add la biboo_lux sa iti explic ce fel de magii pentru lvl tau, in ce ordine sa le faci sicum sa le faci la maestruhappy