| candycane16 a întrebat:

Limba turca! va rog mult, cine poate sa-mi traduca in turca aceasta fraza "uite, ea te simpatizeaza, dar ea zice ca e prea devreme ca sa fiti impreuna. ea doreste sa te cunoasca mai bine, apoi cu timpul se va vedea ce va fi intre voi". imi trebuie urgent, e de dorit ca sa nu fie tradus prin google translate, etc, deoarece traduce mot a mot, si sens nu-i.merci mult. o sa va fiu fff recunoscatoare:*

1 răspuns:
| Simyx a răspuns:

Eu am incercat pe google si:

bak, seni seviyor ama onu çok erken bir arada olmak için söylüyor. O daha iyi bilmek, o zaman aranızda olmak görülecektir istiyor, nu stiu cat de bine ethinking, a si fundita se da apasand pe funda cu nr unu de langa fiecare raspunswinking