| Oanny a întrebat:

Lol as vrea sa fac si eu asta http://www.youtube.com/watch?v=Vj8aUnrbkIE mi-am luat adobe mi-am facut omuletu i-am pus numele de killer dar nu stiu cum sa-l fac sa se miste voi stiti?:))

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Stai linistita ca acolo e mult de munca, nu dai click si se misca omuletul. ce vezi tu acolo e rezultatul a zeci de ore de munca. ia manualul de la adobe si il studiezi in vacanta.

2 răspunsuri:
| Oanny explică:

Mda...aseara am tot apasat pe acolo am umblat pana m-am enervat laughing) si am lasat-o balta...ar fi misto sa te lupti cu un omuletrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat