| FaraNumePls a întrebat:

Luand-o logic... daca X e mort, asta inseamna ca toti fanii lui au murit o data cu el? Tu esti fan XX* Tentacion? Cum te simti?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cum sa fii fanul unui artist? Nu...nici nu ma afecteaza asta, nici nu-l ascultam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt indiferent. Xx tentacion tatuat pana in dinti, urat cu draci si am auzit de el pentru prima data abia dupa ce a murit.

Deci, cine a fost pana la urma?

| PumpkinDoll a răspuns:

Dar gandeste-te ca sunt altii care-l asculta si l-au descoperit dupa ce a murit, cum am patit eu cu lil peep. Putin aiurea m-am simtit, ca nu l-am ascultat de dinainte sa moara, ca m-am ''deranjat'' sa dau un click dupa ce o murit.Omu a murit, ramane muzica