| breed a întrebat:

Lucian Bute l-a facut KO pe Miranda in runda a treia, si a ramas in continuare campion mondial. Ce spuneti de sportivul nostru?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

E foarte tare. La propriu si la figurat. Bravo lui.

| baru a răspuns:

Bravo lui cinste lui si a celor din juriul lui Fara seriozitate si ambitie nu faci nimica Ma bucur ca cineva a pus o asa intrebare Bravo Bravo Bravo

| Ea12345 a răspuns:

Bravo lui! Ne-a aratat nu numai noua, dar si intregii lumi ca e cel mai bun.

| matadoru a răspuns:

Bravoo Butee, asa ne mandrim si noi cu tara noastra.Rareori avem sansa asta insa iata ca Lucian ne face mandrii ca suntem romani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur a nu stiu cata oara pentru el.