| georgyg98 a întrebat:

De cateva zile am auzit o barfa, cum ca Andra ar fi tiganca, eu nu cred ca este adevarat. Voi ce credeti? pentru cea mai buna explicatie >funda:

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Nu este deloc adevarat ca Andra ar fi tiganca.poate au spus asta niste invidiosi. daca ar fi fost tiganca s-ar fi vazut, dar nu este. sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am nici o legatura cu Andra ta asa ca crezi ce vrei.

| VampireDeea144 a răspuns:

Estewinking si e adevarat:d primadata parintii lui marutza n-ar fi vrut sal lase sa se casatoreasca cu ea pentru ca ea e rrom dar apoi la lasat mai cauta pe wikipedia... funda?batting eyelashes

| onlyketoops a răspuns:

laughing stiam de mult ca e tiganca, adica ea singura a recunoscut si oricum si Alex Velea si Conecter st rromi

| veverita_9399 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.eu am ajuns la concluzia ca e tiganca inca de pe vremea eminisunilor cu dan negru de la antena1, de prin 2002 cam asa cand au aparut si parintii ei si pe ei se vedea ca sunt rromi big grin
acum nu situ, eu nu am auzit nicaieri sa fi declarat ea ca e tiganca.