| Miron_Ariana_1999 a întrebat:

M-am certat cu trei prietene si m au blocat nu mai vorbesc cu mine nu stiu de sa fac imi vine sa plang si nu stiu ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu te mai gandi la ele. Cauta-ti alte ocupatii. Le va trece daca nu e vorba de ceva foarte grav. Daca tu ai gresit, ar fi bine sa-ti ceri scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te ca si cum nu s-a intamplat nimic, nu lasa nici o "prietena" draga sa-ti intre in piele, la sentiment. Ele Doar incearca sa te simti afectata, nu te lasa prinsa in capcana, ele de fapt sunt cele geloase din cauza unor lucruri care doar tu le sti.

| Victoria18 a răspuns:

Daca chiar tin la tine, te vor cauta ele. Daca nu te cauta ele, trebuie sa lasi gunoiul sa se duca singur.

| LG280 a răspuns:

Pentru un raspuns pertinent, ar fi trebuit sa ne dai cateva detalii. De exemplu care ar fi motivele pentru care s-a ajuns in aceasta situatie?