| LolitaLo a întrebat:

M.am gandit sa imi i.au telefon HTC.Is bune aceste telefoane? As vrea sa imi i.au HTC Rhyme sau HTC ChaCha.Cat ar costa? O prietena de-a mea si. a luat HTC ChaCha cu 200 lei ( 2 mil. ) dar la nu stiu ce oferta cu abonament si plateste pe an 11-12 milioane, si fara oferta aia ChaCha ii 800-900lei, iar tati nu vrea sa imi fac alt abonament.Cum as putea sa il conving sa imi faca un nou abonamet? Si ce abonamete imi recomantati, care sa aiba minute si mesaje multe si acces la internet? Si daca imi schimb abonamentul trebuie sa imi schimb si nr. de telefon?
Funditahappy

1 răspuns:
| rocket a răspuns:

Ai aici cele doua telefoane in comparatie. Poti sa vezi ca Rhyme arata mult mai bine, dar este si mai scump. Cha Cha iti poate indeplini cu usurinta toate nevoile tale de comunicare. Te asigur. http://event.2parale.ro/......ents/click