| anonim_4396 a întrebat:

M-am inregistrat pe un site cu care sa vorbesc cu straini(in special germani) si le zic "guten tag" si nu ma baga nimeni in seama. M-am pus si poza la avatar sa vada ca nu sunt țigan. De ce nu mai baga nimeni in seama?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Guten tag, was machen sie? nici pe un chat din ro nu te baga nimeni in seama e vorba de integrarea intr-un grup social, mai bine incerci pe omgle, viel glück, poti intra aici https://www.gutefrage.net/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici macar "Raus!" nu-ti zic?
Rusine sa le fie! Noi i-am ajutat in razboi.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am ajutat, si peste 2 ani, cand am vazut ca se raceste treaba, ne-am aliat cu rusii, deci i-am injunghiat pe la spate pe germani, la ordinele, desigur, regelui Mihai.

| DrGoogle a răspuns:

Despre ce site vorbim?

| anonim_4396 explică (pentru DrGoogle):

De ce vrei sa stii?

| DrGoogle a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e vreun site fantoma...de aia nu iti raspunde...

| anonim_4396 explică (pentru DrGoogle):

Scriu numai la aia care sunt online