| Aednaxela2233 a întrebat:

M-am plictisit foarte tare si nu stiu ce sa fac.Imi puteti da cateva idei?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Fă-ţi blog, stai pe TPU, uită-te la un film, fă-ţi cont pe ow/imvu, fă teste, cheamă o prietenă la tine să faceţi karaoke sau invită-le în oraş/ parc /la o pizza/ cinema/ KFC, fă-ţi o pagină specială pe facebook şi inventează concursuri, pune la Lotto, mergi la biserică şi roagă-te să câştigi la Lotto, mergi la cumpărături, învaţă să faci brăţări(ale prieteniei) cu numele tău/ale prietenelor tale, fă-ţi noi modele pe unghii, fă gimnastică, schimbă-ţi look-ul, citeşte, desenează, găteşte, ascultă muzică, fă-ţi temele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi la plimbare cu cineva.Numai bine.

| Lumine a răspuns:

Buna!
Gandes-te-te ce ai face daca ai putea face orice, sau joacate ceva (ca de ex. sah), sau ceva care sa-ti puna neuroni in miscare si vei scapa imediat de plictiseala.

Succes!

| Dia007 a răspuns:

Pune mana pe o carte si citeste! Cand termini, deschide alta carte. Daca o termini si de cea de-a doua, mai citeste si mai citeste si tot asa. sa nu treaca o zi in care sa nu citesti cea (si ma refer la lecturi extrascolare)