| Lengklet a întrebat:

M-am scos doi noduli de grasime de pe mana acum câțiva ani și am rămas cu ditamai cicatricile. Partea proasta mi-au apărut și pe mana cealaltă, tot doua mai mari, iar pe ambele mâini am mai mici care vor crește. Le pot acoperi cu tatuaje după ce le scot sau dau bine niste cicatrici de câțiva cm?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu recomand tatuaje.

| LittlePoppy a răspuns:

De ce nu iti rezolvi problema grasimii din organism? Cat este colesterolul? Cred ca e urias daca faci depozite de grasime la suprafata.